Demokratene Norge

Vestland

Fylkesstyre Vestland:

Leder:Harald André Johanssonharaldajohansson@demokratene.no
Org-nest:Tove Assersont-asse@online.no
Kasserer:Remi Hellandremi.demokratene@gmail.com
Sekretær:William Steffensenwsteffen33@gmail.com
Studieleder:Roger Lehdalrogerledahl@hotmail.com
   
StyremedlemWenche Karin Hellandwenchekarin.demokratene@gmail.com
StyremedlemGunnar Larsengunnar.demokratene@gmail.com
StyremedlemJan Inge Aasheimj.i.aasheimdemokratene@gmail.com
   
VaramedlemKaren Rekkkarrekk@broadpark.no
VaramedlemJan Nikolaisenj.nikolaisen4@gmail.com
VaramedlemKjetil Ragnar Johansenkjetilrj75@gmail.com
VaramedlemTommy Martinsen Tvedttommymt.demokratene@hotmail.com


Bergen lokallag

Leder: John H Sandvik
Nestleder: Svein Arne Grønnevik
Sekretær: Hilde H Bjørkhaug
Revisor: Irene S Sandvik
Kasserer: Randi Stohlberg
Styremedlem 1: Gunnar Larsen
Styremedlem 2: Henning Thunem
Styremedlem 3: Kjersti Marceliussen
Varamedlem: Bjørn Seo-Larsen

Øygarden lokallag
Leder: Tommy Martinsen Tvedt
Nestleder: Trond Håvard Hansen
Kasserer/Sekretær: Nina Martinsen Tvedt
Styremedlem: Kurt Inge Forland
Styremedlem: Susanne Haukanes
Styremedlem: Tor Abrahamsen
Styremedlem: Gina A Haukanes

Sveio Lokallag
Leder: Øyvind Gjerde
Nestleder: Arvid Stueland
Kasserer: Thomas Fjordbakk


Er Erna Solberg virkelig skuffet over Hurtigruten?
Hurtigruten har permittert norske sjøfolk på samme skip for så å hente …
Det «grønne skiftet» raserer norsk natur!
Det «grønne skiftet» raserer norsk natur! Det svært vanskelig å forstå hvorfor …
Nytt styre i Demokratene Vestland
Demokratene har nå etablert et lag for det nye fylket Vestland. Fylket …

Følg oss

Ikke vær sjenert: ta kontakt! Vi elsker å møte nye interessante mennesker — og å få nye venner.