Demokratene Norge
Vestfold og Telemark
Picture: Ric

Vestfold og Telemark

Vestfold og Telemark fylkesstyre og Sandefjord lokallag

e-mail: vt@demokratene.no

Vestfold og Telemark

Leder: Henning Yven

e-mail: henning@yven.no
Tlf.: 920 98 100


Politisk nestlederTorgny Lars Bakkentorgny@multiarena.noTelemark
Org. nestlederRichard Krogstadtech@demokratene.noVestfold
SekretærNanne Rosengnanneroseng@hotmail.comVestfold
KassererØystein Ralleoysteinralle@gmail.comTelemark
StudielederGreta Irene Byeirene@gretas.noVestfold
Styremedlem 1Nina Cappelenhelselykke@gmail.comVestfold
Styremedlem 2Jostein K. Meenjosteinmeen@gmail.comTelemark
Styremedlem 3Christer Syrristchrister.syrrist@gmail.comVestfold
Styremedlem 4Per Januschasper.januschas@protonmail.comTelemark
Styremedlem 5Arne Gallebergarnegalleberg@gmail.comVestfold
Vara 1Arvid Lenesmerkebekk@gmail.comTelemark
Vara 2Kai W. Davidsenkai.werner.davidsen
@sandefjordbredband.net
Vestfold
Vara 3Kim Wroldsenkr.wroldsen83@gmail.comVestfold

Sandefjord lokallag

Vestfold og Telemark

Leder
Tove Merethe Johansen

Telefon: 936 98 773
Man – ons: 09 – 12
e-mail: org-nest@demokratene.no
Politikerside på Facebook

Bodd i Sandefjord hele mitt liv. Har god erfaring fra salg og service. Det siste året har jeg vært aktiv i politikken. Demokratene er et parti hjerte mitt har tilhørt i flere år tilbake. Jeg er i dag fylkeslagleder i Vestfold og Telemark.

Jeg setter det norske folk foran alt jeg gjør politisk. Alt for Norge 🇸🇯



Poster skrevet av eller om Vestfold og Telemark:

Vi er populære
Det har vært en voldsom økning i trafikken på nettsidene våre, og det renner inn med nye medlemmer.
Norge ut av EØS
EØS-avtalen ble Gro Harlem Brundtlands nødløsning da det norske folk, mot politikernes vilje, sa nei til EU for andre gang …
Forsterket ulikhet
Det er noe alvorlig galt i vårt velferdssamfunn når likhetsprinsippet og fordelingen blir brukt til å skape og forsterke ulikhet.
Terror i Wien
Denne barbariske islamske terroren viser hvorfor norske myndigheter må ha langt strengere kontroll med hvem som får innreise og opphold …
Ikke asyl i Norge
Det skal ikke gis asyl til de som kommer til Norge etter å ha passert flere andre land.
Sviket fra politikerne
Jeg føler meg totalt sviktet. Sviket kommer i aller høyeste grad fra politikere, internasjonale, nasjonale, lokale — og folk som …
Foredrag om innvandrer-kriminalitet
Vi har samlet masse saker fra de siste årene, men vi mangler identiteten til mange gjerningsmenn og ofre. Vi håper …
Innlegg hos Senior
Demokratene mener at pensjon skal sikre muligheten til en verdig pensjonisttilværelse – en økonomisk trygghet i alderdommen.
Nei til Islam i Norge
"Imamen i Odense, Abu Bashar, følger kun skriftene – akkurat som de andre sunniislamske imamene, være seg her i Norge …
Barna unngår sentrum på ettermiddag og kveldstid
Vi har ikke behov for å fø på mennesker som ikke viser evne til å integrere seg. Dette er vårt …
Korona-krisen: Hva i alle dager driver vi med?!
Overdriver vi tiltakene mot korona-pandemien og samtidig holder effektive legemidler unna befolkningen? Når selv en håndtørker i Sarpsborg må holde …
Galskapen starter i skolen
"Critical Race Theory" raserer antirasismen som var på vei bort. Nå skal alt dreie seg om rase og gruppe-identitet.

Følg oss

Ikke vær sjenert: ta kontakt! Vi elsker å møte nye interessante mennesker — og å få nye venner.