Demokratene Norge
Vestfold og Telemark
Picture: Ric

Vestfold og Telemark


Vestfold og Telemark fylkesstyre

Vestfold og Telemark

Leder: Henning Yven

e-mail: henning@yven.no
Tlf.: 920 98 100


Politisk nestlederTorgny Lars Bakkentorgny@multiarena.noTelemark
Org. nestlederRichard Krogstadtech@demokratene.noVestfold
SekretærNanne Rosengnanneroseng@hotmail.comVestfold
KassererØystein Ralleoysteinralle@gmail.comTelemark
StudielederGreta Irene Byeirene@gretas.noVestfold
Styremedlem 1Nina Cappelenhelselykke@gmail.comVestfold
Styremedlem 2Jostein K. Meenjosteinmeen@gmail.comTelemark
Styremedlem 3Christer Syrristchrister.syrrist@gmail.comVestfold
Styremedlem 4Per Januschasper.januschas@protonmail.comTelemark
Styremedlem 5Arne Gallebergarnegalleberg@gmail.comVestfold
Vara 1Arvid Lenesmerkebekk@gmail.comTelemark
Vara 2Kai W. Davidsenkai.werner.davidsen
@sandefjordbredband.net
Vestfold
Vara 3Kim Wroldsenkr.wroldsen83@gmail.comVestfold



Sandefjord lokallag

Vestfold og Telemark
Pixabay

Leder: Tove Merethe Johansen
Telefon: 936 98 773
Epost: tovemer53@gmail.com
Politikerside på Facebook


Poster skrevet av eller om Vestfold og Telemark:

Stand i Sandefjord den 6. august
Kent Andersen tok turen ned til Sandefjord.
Frivillig vaksinering og nei til coronapass
Jeg er kanskje den eneste konservative i Norge med utdanning både som sosionom og journalist.
Demokratene vil styrke rettighetene til stoffskifte-pasienter
Ifølge Stoffskifteforbundet er det omtrent 240 000 mennesker i Norge som har en stoffskiftesykdom. Det er en økning på 65 …
Demokratene vil legge tilrette for mer økologisk jordbruk
Vi ønsker fortsatt subsidiering og beskyttelse av norsk landbruk. Samtidig ønsker vi å se nærmere på forretningsmodellen og konkurransen rundt …
Demokratene vil ha et varmere samfunn og styrke velferdsstaten
Demokratene vil kjempe for bedre vilkår for de vanskeligstilte og fattige, samt være en garantist for ivaretakelse og videreutvikling av …
Flagging med pride-flagg på offentlige bygninger
Demokratenes studieleder og 1. kandidat for Vestfold og Telemark, Tove Merethe Johansen: Folk må få elske akkurat den de ønsker …
Vi er populære
Det har vært en voldsom økning i trafikken på nettsidene våre, og det renner inn med nye medlemmer.
Norge ut av EØS
EØS-avtalen ble Gro Harlem Brundtlands nødløsning da det norske folk, mot politikernes vilje, sa nei til EU for andre gang …
Forsterket ulikhet
Det er noe alvorlig galt i vårt velferdssamfunn når likhetsprinsippet og fordelingen blir brukt til å skape og forsterke ulikhet.
Terror i Wien
Denne barbariske islamske terroren viser hvorfor norske myndigheter må ha langt strengere kontroll med hvem som får innreise og opphold …
Ikke asyl i Norge
Det skal ikke gis asyl til de som kommer til Norge etter å ha passert flere andre land.
Sviket fra politikerne
Jeg føler meg totalt sviktet. Sviket kommer i aller høyeste grad fra politikere, internasjonale, nasjonale, lokale — og folk som …